PS feston ditëlindjen, në 33 vjetorin e saj, Rama kishte vetëm një urim: Të rrojë PS!

Nga A2 CNN
12 Qershor 2024, 22:45 | Politikë

Mes xhaketave të vjetra dhe të reja, i zoti i shtëpisë, Edi Rama, u mjaftua me vetëm një Urim, Rroftë Partia Socialiste, duke zgjedhur të mos mbajë një fjalim të gjatë para të ftuarve socialistë, përfaqësuesve ndërkombëtare dhe atyre të mediave.

Sekretari i Përgjithshëm Blendi Klosi ishte ai që uroi të majtët, për një parti që sot sipas tij është më e fortë dhe më e bashkuar.

Kryesocialisti ishte i fundit që mbërriti në festë dhe i pari që u largua pasi trokiti gotat me të ftuarit dhe fotografive të rastit të kërkuara nga anëtarët e rinj të PS.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli 2024