Sondazh: Preferoni që emri i fëmijës tuaj të jetë:
  • Tradicional 37%
  • Modern 5%
  • I trashëguar 16%
  • Unik 42%

Rama ndan fotot “vëllazërore” me Erdogan

Nga A2 CNN
21 Shkurt 2024, 08:13 | Politikë

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale, mëngjesin e së mërkurës, një fotogaleri nga vizita e tij dhe e delegacionit që e shoqëronte në Turqi.

Në foto shfaqen imazhet kryesore të takimeve në Ankara, që nga pritja zyrtare deri në mbledhjen e Këshillit të parë të Bashkëpunimit Strategjik.

Rama shoqërohej nga pjesa më e madhe e kabinetit qeveritar në këtë takim, ku u nënshkruan dhe disa marrëveshje të rëndësishme dypalëshe.

 

A2 CNN Livestream

A2 Business