Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 48%
  • Modern 24%
  • Pak nga të dyja 29%

Sherri mes Çollakut dhe Sulës në Kuvend, reagon Braçe: Milicia fashiste në aksion!

Nga A2 CNN
10 Nëntor 2023, 10:58 | Politikë
Sherri mes Çollakut dhe Sulës në Kuvend, reagon Braçe:
Momenti i përplasjes fiizike mes Sulës dhe Çollakut

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe, ka reaguar për përplasjen fizike mes deputetëve të opozitës Kreshnik Çollaku dhe Dashnor Sula.

Në një reagim të bërë në rrjetet sociale, Braçe shkruan se nga si pasojë e "revolucionit" të paralajmëruar nga Rithemelimi, po ushtrohet dhunë edhe ndaj deputetëve të Partisë Demokratike.

Reagimi i Erion Braçes në Facebook:    

"Revolucioni nuk e paska pushim sot. Po çintegron Komisionin e Integrimit! Dhunë tërësisht fizike, një për një, mbi çdo deputet, përfshi dhe deputetët e partisë së tyre! Shiheni milicinë fashiste në aksion!"

Dita jonë