Si gjithnjë në mbështetje të kombëtares, qindra tifozë nga Kosova drejt Tiranës

Nga A2 CNN
12 Tetor 2023, 15:13 | Aktualitet

Ashtu si në çdo ndeshje edhe në përballjen vendimtare ne Republikën Çeke, tifozët nga Kosova, kanë zbarkuar drejt Tiranës në mbështetje të kombëtares shqiptare të futbollit. Me flamuj dhe veshje kuqe zi, tifozët nga Kosova janë shprehur të bindur për rezultat pozitiv dhe kualifikimin e Shqipërisë në kampionatin evropian të futbollit që mbahet vitin e ardhshëm në Gjermani.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu