Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 100%
  • Jo 0%
  • Nuk më intereson 0%

“Shqipëria kualifikohet e para”, Xhani Debiazi flet për A2CNN para sfidës Shqipëri-Çeki

Nga A2 CNN
12 Tetor 2023, 14:48 | Aktualitet

Ish-trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Xhani Debiazi në një interviste për A2CNN përpara ndeshjes vendimtare me Çekinë për kualifikueset e Euro2024, ka komentuar ecurinë e kuqezinjve në kompeticion, punën e kryer deri më tani nga tekniku Silvinjo dhe pikat e forta dhe të dobëta të grupit të lojtarëve të grumbulluar.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli