Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 0%
  • E vështirë 80%
  • E pamundur 20%

A2 CNN në zonën e luftës në Izrael

Nga A2 CNN
12 Tetor 2023, 13:57 | Aktualitet

Gazetari Julian Kasapi ka shkuar në Netanya të Izraelit për të sjellë nga afër të rejat nga konflikti mes izraelitëve dhe militantëve të Hamasit.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu