Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 71%
  • Jo 24%
  • Nuk më intereson 6%

Socialistët në qeverisje, PS mes prioriteteve në mandatin e tretë dhe zhvillimeve të brendshme

Nga A2 CNN
8 Gusht 2023, 14:31 | Aktualitet

I ftuar në “Ditari” i orës 13:00 në A2 CNN ishte Lavdrim Krashi, deputet i Partisë Socialiste

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu