“Tre Luanët” marrin fitore minimale ndaj Serbisë

Nga A2 CNN
16 Qershor 2024, 23:06 | Live Euro 2024

“Tre Luanët” marrin fitore minimale ndaj Serbisë

Anglia ka arritur që të marrë 3 pikët e para në këtë kompeticion pasi mundi me një rezultat minimal Serbinë.

Golin për “Tre Luanët” u shënua nga Bellingham në minutën e 13-të.

Kjo ndeshje ishte e vlefshme për grupin C.

Kampionati Europian do të vijojë sërish nesër me 3 ndeshje të tjera. Në 15:00 Rumania luan me Ukrainën, në 18:00 Belgjika përballet me Sllovakinë dhe në 21:00 Austria do të luajë kundër Francës.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu