Sondazh: A mendoni se figura e Ismail Qemalit njihet sa duhet?
  • Po 17%
  • Jo 78%
  • Nuk e di 6%

Sulmi në veri, ish-inspektori i Inteligjencës në Kosovë: I propozuar nga qendra ruse e spiunazhit në Nish

Nga A2 CNN
5 Tetor 2023, 13:56 | Aktualitet

Burim Ramadani, ish-inspektor i Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, foli në Ditarin e orës 13:00 në A2 CNN për ngjarjet në veri të Kosovës dhe synimet e grupit terrorist serb.

Debat - nga Alba Alishani