Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Sulmi në veri, ish-inspektori i Inteligjencës në Kosovë: Skenar i ngjashëm me Donetskun

Nga A2 CNN
5 Tetor 2023, 14:09 | Aktualitet

Burim Ramadani, ish-inspektor i Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, foli në Ditarin e orës 13:00 në A2 CNN për ngjarjet në veri të Kosovës dhe synimet e grupit terrorist serb.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani