Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 20%
  • Shpesh 20%
  • Asnjëherë 60%

Surpriza më e bukur, maturantja i shkon në spital gjyshes për t’i treguar fustanin e mbrëmjes

Nga A2 CNN
11 Gusht 2023, 13:26 | Aktualitet

Një moment vërtetë i këndshëm është regjistruar në ambientet e një spitali, ku një vajzë adoleshente ka shkuar e veshur me fustanin e mbrëmjes së maturës për të marrë mendimin e gjyshes së saj të sëmurë se si dukej, për këtë ditë të rëndësishme.

Reagan Judge ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me gjyshen e saj Amy dhe për këtë arsye nuk mund të shkonte në festë pa bërë një foto me të dhe pa i marrë mendim për pamjen.

Ajo i shkoi për vizitë surprizë gjyshes së bashku me anëtarët e tjerë të familjes, teksa në sytë e 89-vjeçares u pasqyruar menjëherë lumturia.

Dita jonë