Sondazh: A mendoni se figura e Ismail Qemalit njihet sa duhet?
  • Po 17%
  • Jo 78%
  • Nuk e di 6%

Tregoi shenjat në trup nga plumbat e serbëve, nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës flet për rrëfimin në Asamblenë e KiE

Nga A2 CNN
10 Tetor 2023, 14:33 | Aktualitet

Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës, Saranda Bogujevci flet për “Ditari” në A2CCN pasi rrëfeu në fjalimin e saj në Këshillin e Europës kujtime dhe përjetime personale nga koha e luftës, duke shfaqur edhe shenjat e plumbave të forcave serbe në trupin e saj.

Debat - nga Alba Alishani