Zgjedhjet e 25 prillit, pas zhurmës dhe premtimeve, emigrantët sërish pa të drejtë vote

Nga A2 CNN
21 Prill 2021, 10:38 | Aktualitet

Florian Haçkaj nga Diaspora për Shqipërinë e Lirë ishte i ftuar në Ditari në A2

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu