Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 38%
  • Tre herë në javë 25%
  • Vetëm në fundjavë 6%
  • Asnjëherë 31%

Zjarr në zonën e Nartës, rrezikohen depozitat e naftës së Albpetrol

Nga A2 CNN
21 Gusht 2023, 19:52 | Aktualitet

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë pasditen e sotme në afërsi të fshatit Nartë në Vlorë.

Flakët janë shfaqur në hapësirat me shkurre shumë pranë depozitave të naftës së Albeptrolit duke paraqitur rrezik për to.

Forcat zjarrfikëse kanë ndërhyrë duke punuar për shuarjen e flakëve, duke normalizuar situatën dhe zjarri po mbahet në monitorim.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi