Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 0%
  • E vështirë 100%
  • E pamundur 0%

Mënyra gjeniale e një kompanie për të dërguar pije te klientët

Nga A2 CNN
21 Gusht 2023, 14:14 | Aktualitet
Mënyra gjeniale e një kompanie për të dërguar pije te

Në një botë ku inovacioni dhe kreativiteti po formësojnë vazhdimisht mënyrën e jetesës, një kompani jashtë vendit ka krijuar një shërbim origjinal shpërndarjeje.

Në një video që ka mbledhur qindra mijëra pëlqime në Instagram, një burrë shihet duke shpërndarë smoothie në ishujt Turks dhe Caicos në Karaibe për një grup vajzash në varkë.

Ai shfaqet duke bërë sërf dhe ndërkohë u sjell pijen vajzave...dhe duhet thënë as nuk e ka derdhur në asnjë moment.

https://www.instagram.com/reel/Cv8NvYEL0JL/?utm_source=ig_web_copy_link

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu