“Ecën si pulë”, Paris Hilton tallet për ecjen e saj në pasarelë

Nga A2 CNN
3 Tetor 2023, 16:47 | Showbiz
“Ecën si pulë”, Paris Hilton tallet për ecjen e saj

Paris Hilton u shfaq në pasarelë për spektaklin e Mugler në Javën e Modës në Paris dhe komentuesit nuk i kursyen talljet në rrjetet sociale.

Arsyeja e talljeve ishte mënyra e ecjes së saj, e cila u cilësua si “ecja e pulës”.

“Kështu eci unë kur dua të vërtetoj se nuk jam e dehur”, shkruan një komentuese në platformën “X”.

“Pse ecën si pulë kjo?”, pyet një tjetër.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani