Sondazh: Si e gjykoni vendimin, që të përjashtohen policët që kanë përdorur “Sky” apo “Enchrochat”?
  • Të panevojshëm 11%
  • Të drejtë 22%
  • Të vonuar 67%

Sulmohet familja shqiptare në Medvegjë, Kosova: Një ditë pa incidente është ditë e humbur për Vuçiç

Nga A2 CNN
3 Tetor 2023, 16:07 | Aktualitet

Qeveria e Kosovës ka dënuar sulmin ndaj familjes shqiptare në Medvegjë. Zëvendëskryeministri Besnik Bislimi tha se kjo është shqetësuese dhe e papranueshme.

Ditari A2 CNN