“Dëmtimet nuk sollën rrezik për jetën”, Prokuroria lë në fuqi “plagosjen e lehtë” për Rrajat

Nga A2 CNN
7 Tetor 2023, 19:41 | Aktualitet

Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet për ngjarjen e ndodhur ne Borizan të Fushë Krujës ku pjesëtarë të fisit Rraja goditen me sende të forta anëtarët e fisit Maja. Prokuroria pas përfundimit ekspertizës së dytë, ka lënë në fuqi akuzat për plagosje të lehtë me dashje dhe kanosje.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni