Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 11%
  • Kujdesi familjar 84%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

I ra sipër soleta, humb jetën duke punuar 56-vjeçari

Nga A2 CNN
10 Tetor 2023, 15:05 | Kronikë
I ra sipër soleta, humb jetën duke punuar 56-vjeçari

Një 56 vjeçar nga Rrësheni ka humbur jetën aksidentalisht teksa ishte duke punuar në fshatin Urakë në njësinë Administrative Rukaj.

Sipas të dhënave paraprake, A.L. ishte duke punuar në banesën e shtetasit Gj.M., kur si pasojë e shembjes së soletës është aksidentuar dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor në drejtimin e Prokurorisë po punon për përcaktimin e shkakut të vdekjes dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi