Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 100%
  • Jo 0%
  • Nuk më intereson 0%

“Kjo nuk kishte ndodhur kurrë”, Vuçiç: Dikush nga Serbia na spiunoi te Borrell

Nga A2 CNN
11 Tetor 2023, 20:16 | Aktualitet

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, akuzon opozitën se po e saboton atë në arenën ndërkombëtare. Vuçiç shtoi se opozita e ka bërë këtë vetëm për përfitime politike dhe personale.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli