Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Elektrizuese, Shkurte Fejzaj i “jep fjalë” mijëra zemrave kuqezi

Nga A2 CNN
12 Tetor 2023, 23:12 | Aktualitet

Atmosfera në “Air Albania” ishte një ndër më të nxehtat në ndeshjen ndaj Çekisë, por ambienti u elektrizua edhe më tej në pushimin mes dy pjesëve. Përveç golave, ishte këngëtarja e njohur Shkurte Fezaj ajo që solli mes mijërave zemrave kuqezi këngën e saj “Mora fjalë” ajo që na ka shoqëruar si një ogur i mirë gjatë këtyre eliminatoreve dhe që është rikthyer në himnin e ri të Kombëtares.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi