Përcaktohet femra më e bukur e botës

Nga A2 CNN
20 Tetor 2023, 09:32 | Showbiz
Përcaktohet femra më e bukur e botës

Aktorja australiane, Margo Robie, kryeson listën e 100 femrave më të bukura të botës. 33-vjeçarja renditet në krye falë edhe vlerësimeve për rolin e saj në filmin “Barbie”.

Ky është viti i dytë në radhë që Margot Robin kryeson listën e femrës më të bukur në botë. 

Revista Maxim rendit çdo vit femrat më të bukura, jo vetëm të showbizit, por edhe artit dhe Sportit. Pas Robbie renditen edhe femra të tjera të famshme si Kylie Minogue apo Sophie Monk.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu