Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 43%
  • Tre herë në javë 21%
  • Vetëm në fundjavë 7%
  • Asnjëherë 29%

Dinamo kërkon kthesën me Mehmetin në stol

Nga A2 CNN
25 Tetor 2023, 15:04 | Aktualitet

Dinamo vijon intensivisht stërvitjen në drejtimin e trajnerit Dritan Mehmeti. Kryeqytetasit kanë synim të dalin nga kriza dhe për këtë kthesa duhet të jetë që në derbin me Tiranën.

A2 CNN Livestream

A2 Business