Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 43%
  • Tre herë në javë 21%
  • Vetëm në fundjavë 7%
  • Asnjëherë 29%

Përplasje Izrael-OKB, Netanjahu: Gati për sulmin tokësor, bombardimet vetëm fillimi

Nga A2 CNN
26 Tetor 2023, 11:05 | Aktualitet

Pavarësisht presionit ndërkombëtar, Izraeli shprehet i vendosur të vazhdojë me operacionin tokësor në Gaza. Kryeministri Benjamin Netananjahu tha se bombardimet ajrore janë vetëm fillimi. Teksa katastrofa në Rripin e Gazës thellohet, vijon e ashpër përplasja mes izraelit dhe shefit të OKB-së, Guterres.

A2 CNN Livestream

A2 Business