7 gjëra pozitive që mund t'ju ndodhin nëse filloni të notoni rregullisht

Nga A2 CNN
7 Maj 2023, 12:37 | Lifestyle

Noti është një metodë stërvitore e lehtë dhe efikase që mund t'i sjellë dobi kujtdo. Ekspertët sugjerojnë se noti për të paktën 30 minuta mund të përmirësojë ndjeshëm shëndetin tuaj.

Duke shkuar një herë në ditë në një pushin mund të sjellë përfitime të shumta pa efekte anësore negative.

Në këtë artikull, ne do të sjellim 7 rezultate pozitive që mund të përfitoni nga noti.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi