Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 100%
  • Jo 0%
  • Nuk më intereson 0%

A duhej autorizim nga kuvendi për Berishën? Flet juristi: Ka dy nene, dallimi për heqje lirie dhe kufizim

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 20:56 | Aktualitet

Isuf Shehu, jurist, i ftuar në Debat nga Alba Alishani.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli