Akuzat ndaj Berishës dhe Malltezit, Kraja: Bëmë 20 mln euro reformë e nuk prodhojmë dot drejtësi

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 12:01 | Aktualitet

Në studio me Akil Krajën, shef kabineti i Sali Berishës.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani