Sot në gjykatë Malltezi e Bektashi, Berisha ende pa datë

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 10:42 | Aktualitet

Më shumë se 5,4 milionë euro ka përfituar Jamabër Malltezi nga privatizimi i ish-kompleksit sportiv “Partizani”, në kohën kur kryeministër ishte Sali Berisha. Prokuroria e Posaçme zbardhi akuzat konkrete që rëndojnë ndaj ish-kryeministrit dhe dhëndrit të tij.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani