Në kërkim të dialogut, a do kenë sukses përpjekjet për të ulur Serbinë dhe Kosovën?

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 10:37 | Aktualitet

Analisti Arton Demhasaj ka komentuar zhvillimet e fundjavës në Prishtinë dhe Beograd me propozimin e pesëshes euro-amerikane për normalizimin e marrëdhënieve mes dy shteteve.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani