Amnistia fiskale dhe inflacioni, ndikimi në ekonomi dhe te qytetarët

Nga A2 CNN
27 Dhjetor 2022, 15:03 | Aktualitet

Eksperti i ekonomisë, Fatos Çoçoli, ishte i ftuar në Ditarin e orës 13:00 në A2 CNN nga ku foli për situatën ekonomike në vend.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi