“Brown” është e zeza e re, si të vishni kafe këtë sezon

Nga A2 CNN
16 Nëntor 2023, 15:11 | Lifestyle

Ngjyrat e njohura të sezonit janë e kuqja, jeshile dhe kafe. Ngjyra kafe, ndryshe nga të tjerat, është më e vështira për t'u veshur dhe për t'u dukur moderne. Po, nëse nuk e vishni në mënyrën e duhur, është shumë e lehtë të dukeni të vjetër.

Nëse nuk keni besim në aftësitë tuaja, kjo është në rregull, askush nuk ka lindur i ditur. Për t'u siguruar që dukjet tuaja me ngjyrë kafe janë të duhurat, ne ju kemi bërë një listë me ide për veshjet kafe, nga "miqtë" tanë në Instagram.

Merrni shënime dhe vishni ngjyrën që ju pëlqen dhe ju përshtatet!

 

 

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu