Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 89%
  • Mungesa e kohës 0%
  • Mungesë motivimi 11%
  • Lodhja fizike 0%

Disa ide si të kombinoni “mbretëreshën” e këtij sezoni

Nga A2 CNN
1 Prill 2024, 13:50 | Lifestyle

Vera po vjen dhe tashmë me siguri ju e keni një ide të qartë se çfarë është shumë në modë për këtë sezon.

Padyshim pjesë e listës janë edhe jelekët. Ky ishte një trend që u shfaq vitin e shkuar, por këtë vit ka marrë përmasa më të mëdha.

 Ideale për një look të përditshëm në zyrë, por edhe në mbrëmje për një gotë verë, kur të dëshironi që të jeni klas, elegante dhe jo shumë e ekzagjeruar.

Për këtë arsye, ne po ju sjellim disa shembuj se si mund t’i kombinoni.

 

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli