Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 6%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 11%

Getat e zeza, kombinimet më të mira për këtë dimër! Disa ide fantastike

Nga A2 CNN
23 Nëntor 2023, 10:39 | Lifestyle
Getat e zeza, kombinimet më të mira për këtë

Ne mund të mos duam ta besojmë ende, por po i afrohemi dimrit. Ditët po bëhen më të ftohta, ndërsa mundësitë për reshje shiu po shtohen. Dhe kështu mund të nisni të eksploroni edhe me pamjen tuaj.

Po, getat janë sërish pjesë e garderobës sonë të përditshme që vit pas viti, ato bëhen një nga aleatët tanë më të mirë të stilit për të vazhduar të veshim funde dhe fustane në muajt e ftohtë.

Sidomos këtë vit e shohim shumë në pasarela, por getat janë një investim i përjetshëm për gardërobën. Një pjesë kryesore që mund ta përdorim përsëri dhe përsëri, si në versionet e tij transparente deri tek ato më të trasha.

Për këtë arsye, ne po ju sjellim disa mënyra si të kombinoni getat këtë sezon.

 

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu