Më në fund e ka një përgjigje! JLO tregon nëse është ndarë nga Ben Affleck (VIDEO)

Nga A2 CNN
23 Maj 2024, 13:26 | Lifestyle

Më në fund e ka një përgjigje! JLO tregon nëse

Jennifer Lopez është vendosur në qendër të vëmendjes për shkak të raportit të saj me Ben Affleck. A janë apo nuk janë bashkë?!

Pikërisht këtë pyetje nuk ia kurseu një gazetar, në premierën e filmit "Atlas" në Meksikë.

“A janë të vërteta thashethemet se ti dhe Beni po ndaheni?”, e pyet një gazetar.

Këngëtarja fillimisht qesh në siklet dhe teksa shumica prisnin që ajo të anashkalonte pyetjen, Jennifer Lopez dha përgjigjen e saj. "Ti e di më mirë se kaq", tha ylli latin.

Duhet thënë që ishte një përgjigje pa përgjigje dhe dilema vijon…

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ElGordoyLaFlaca (@elgordoylaflaca)

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani