Pa u menduar shumë në mëngjes! 10 pjesët e domosdoshme që duhet t’i keni në garderobën për punë

Nga A2 CNN
13 Nëntor 2023, 09:30 | Lifestyle

Mos ka ardhur koha për të ndryshuar garderobën ? Mënyra më e sigurt për ta bërë këtë është duke investuar në pjesë të përjetshme dhe mbi të gjitha praktike.

Në jetën e përditshme ku detyrimet profesionale ndjekin njëra-tjetrën dhe punët nuk ndalen kurrë, krijimi i një gardërobë të përjetshme mund të jetë një shpëtimtar. Për këtë arsye, ne kemi mbledhur më poshtë 10 pjesët thelbësore të stilit modern të zyrës.

Nga njëra anë janë të sofistikuara dhe të përjetshme dhe nga ana tjetër janë casual dhe ofrojnë rehati të garantuar.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi