Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Asnjë student i regjistruar! Pezullohen 2 programe studimi në Universitetin e Korçës

Nga A2 CNN
4 Tetor 2023, 09:48 | Aktualitet

Artur Adili, Zv. Dekan i Universitetit “Fan Noli” në Korçë ka sqaruar se çfarë do të thotë “pezullim” të 2 programeve të studimit në Universitetin e Korçës, më konkretisht atë të Filozofi Sociologjisë dhe Ekonomiks. I ftuar në “Ditarin” e orën 09:00 me Denisa Pashollin, ai tha se duhen marrë masa të menjëhershme, në mënyrë që të frenohet mbyllja e degëve studimore.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi