Bonucci përfiton nga rrëmuja në zonë, Italia barazon finalen

Nga A2 CNN
11 Korrik 2021, 22:38 | Futboll

Italia ka barazuar rezultatin 1-1, me anë të një goli të realizuar nga Leonardo Bonucci.

Pas një krosimi nga goditja e këndit, Verrati godet me kokë dhe topi që godet shtyllën ngel në zonën e vogël, ku Bonucci përfiton për ta dërguar në rrjetë.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani