Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 6%
  • Kujdesi familjar 82%
  • Ndikimi i shoqërisë 12%

Bota arabe e zemëruar me SHBA, Mbretëresha Rania: Standarde të dyfishta, po lejohen vuajtjet në Gaza!

Nga A2 CNN
25 Tetor 2023, 16:29 | Aktualitet

Mbretëresha Rania e Jordanisë akuzoi liderët perëndimorë për standard të dyfishte, duke mos dënuar vdekjet e civilëve në Gaza, teksa lufta e Izraelit ndaj Hamasit kërcënonte destabilizojë marrëdhëniet mes SHBA dhe udhëheqësve arabë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu