Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

Çfarë ndëshkimi për Serbinë do ta “kënaqte” Kosovën pas 24 shtatorit?

Nga A2 CNN
4 Tetor 2023, 14:29 | Aktualitet

Arben Fetoshi, profesor i marrëdhënieve ndërkombëtare, foli në Ditarin e orës 13:00 për zhvillimet më të fundit në veri të Kosovës dhe reagimin e ndërkombëtarëve dhe Tiranës zyrtare për dënimin e Serbisë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu