Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 11%
  • Kujdesi familjar 84%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Dakord për Kosovën, PS dhe PD me një rezolutë parlamentare

Nga A2 CNN
12 Tetor 2023, 09:37 | Aktualitet

Fjorela Beleshi raporton nga Kuvendi ku pritet të mbahet seanca plenare e së enjtes.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi