Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 9%
  • E vështirë 64%
  • E pamundur 27%

Dhimbje koke për Bayern, Neuer mungon edhe dy muaj

Nga A2 CNN
9 Gusht 2023, 09:50 | Futboll
Dhimbje koke për Bayern, Neuer mungon edhe dy muaj

Dhimbje koke për Bajernin e Mynihut. Vetëm pak orë pasi shitën portierin Jan Sommer te Interi, gjigantët gjermanë u përballën me një problem të papritur.

Manuel Neuer ka ende probleme nga dëmtimi dhe do të mungojë për dy muaj të tjerë. Pasi hoqi protezën metalike, ai ndjen sërish probleme në këmbën e majtë.

Kjo bëri që stafi mjekësor të rinisë periudhën e rehabilitimit. Me këtë ndalesë të radhës, Neuer do të qëndrojë në total dhjetë muaj larg fushave të lojës.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli