Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 18%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 29%

Stadiumet e futbollit më antike në botë

Nga A2 CNN
8 Gusht 2023, 18:03 | Futboll

Në fotogalerinë e mësipërme ju tregojmë stadiumet më të vjetër të futbollit në secilin prej vendeve me traditën më të madhe të futbollit në botë.

A2 CNN Livestream

Dita jonë