Sondazh: A duhet të zbatohet leja menstruale në Shqipëri?
  • Po 56%
  • Jo 33%
  • Nuk e di 11%

Dua Lipa ka marrë edhe të dashurin e ri në Shqipëri

Nga A2 CNN
19 Gusht 2023, 09:46 | Showbiz

Dua Lipa u rikthye në Shqipëri dhe këtë herë ka marrë me vete edhe të dashurin e saj të ri, regjisori francez Romain Gavras.

Ka qenë vetë Dua e cila e ka bërë të ditur një gjë të tillë, ku mes fotove dhe videove të fundit të postuara nga jugu i Shqipërisë, është edhe një me dashurin e saj.

Ndërkohë, një ditë më parë, ajo postoi disa foto dhe video ku dukej më e lumtur se kurrë më parë teksa shfaqej duket kërcyer “Hajde luj qyqek” me familjen e saj.

Këngëtarja 27-vjeçare zyrtarizoi në mars lidhjen e saj të re. Kujtojmë që Romain Gavras ka qenë dikur edhe i dashuri i Rita Orës.

https://www.instagram.com/p/CwGKs4jMQAL/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Ditari A2 CNN