Festë e fushatë për “Ditën e Verës”, Rama dhe Berisha në Elbasan, kërkojnë mbështetje për 14 majin

Nga A2 CNN
14 Mars 2023, 14:41 | Aktualitet

Kryeministri Edi Rama dhe drejtuesi i Rithemelimit të PD Sali Berisha shfrytëzuan vizitën në Elbasan për të festuar “Ditën e Verës” dhe për të promovuar kandidatët e tyre përzgjedhjet vendore.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani