Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 10%
  • E vështirë 60%
  • E pamundur 30%

“Mbreti Artur”, prezantimi spektakolar i Vidal në ekipin e tij të ri

Nga A2 CNN
2 Shkurt 2024, 10:09 | Fotolajme

Arturo Vidal është prezantuar në mënyrë spektakolare si lojtar i ri i Colo-Colo, në një stadium të mbushur plot.

Mesfushori i Kilit është kthyer në vendlindje për të mbyllur karrierën e tij të pasur, ku ka luajtur për ekipe të mëdha si Bayern Munchen, Juventus, Inter dhe Barcelona.

Vidal u soll në mes të fushës me helikopter, i veshur si mbret, me kurorë dhe i hipur mbi një kalë për të bërë xhiron përshëndetëse rreth stadiumit.

A2 CNN Livestream

Dita jonë