Futbollisti i Real Madrid vishet si… nuse

Nga A2 CNN
5 Dhjetor 2022, 13:01 | Futboll

Dani Carvajal dhe Daphne Cañizares u martuan më 24 qershor, 2 vite pas fejesës. Pandemia e koronavirusit i detyroi që të shtynin dasmën dhe gjithashtu festat respektive të beqarisë.

Në verë dolën fotot e Daphnes që ishte veshur me uniformën e Real Madrid në festën që i kishin përgatitur shoqet, ndërsa fotot nga festa e mbrojtësit të djathtë spanjoll nuk ishin parë.

Por, ditën e djeshme, televizioni spanjoll “Telecinco” publikoi për herë të parë pamjet nga festa e beqarisë së Dani Carvajal. Ai shihet i veshur me fustan nuseje dhe me një maskë të gruas së tij.

Aktualisht, Dani dhe Daphne ndodhen në Doha, për Botërorin që po zhvillohet në Katar.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi