Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 46%
  • Tre herë në javë 18%
  • Vetëm në fundjavë 4%
  • Asnjëherë 32%

Gjendet e pajetë endacakja në Durrës

Nga A2 CNN
2 Gusht 2023, 11:48 | Kronikë
Gjendet e pajetë endacakja në Durrës

Një endacake është gjetur e pajetë poshtë urës së "Dajlanit" në Durrës. Policia njofton se viktima nuk është identifikuar ende. Ajo i përket moshës rreth 20-30 vjeçe.

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 10:35, në lagjen nr. 13 Durrës, poshtë urës së "Dajlanit", është gjetur pa shenja jete një shtetase endacake ende e paidentifikuar, rreth moshës 20-30 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi