Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 75%
  • Ndikimi i shoqërisë 13%

Gjendet i vdekur në breg të detit një 39-vjeçar në Durrës

Nga A2 CNN
11 Gusht 2023, 09:19 | Kronikë
Gjendet i vdekur në breg të detit një 39-vjeçar në

Një 39-vjeçar është gjetur pa shenja jete, mëngjesin e sotëm, në breg të detit, në lagjen nr.13. Pas verifikimit të trupit, nuk u konstatuan shenja dhune, ndërsa paraprakisht dyshohet se vdekja mund të ketë ardhur nga shkaqe natyrale.

Ndërkohë, policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të kësaj ngjarjeje.

“Durrës/Informacion paraprak: Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në lagjen nr. 13, në breg të detit, është gjetur i pajetë shtetasi M. A., 39 vjeç, banues në lagjen nr.15, Durrës. Nga këqyrja paraprake e trupit të 39-vjeçarit, nuk janë konstatuar shenja dhune. Paraprakisht, dyshohet se ky shtetas e ka humbur jetën, për shkaqe natyrale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.”

Njoftimi i Policisë së Durrësit

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli