Gruaja që u martua me kukullën denoncon: Na kanë rrëmbyer fëmijën tonë

Nga A2 CNN
24 Shkurt 2023, 19:18 | Lifestyle

Një grua që u martua me një kukull ka denoncuar se fëmija e saj është rrëmbyer.

Meirivone Rocha Moraes, e cila u martua me “dashurinë e jetës”, kukullën Marcelo, pretendon se disa persona po mbajnë peng bebin Marcelinho, që është gjithashtu kukull, dhe kërkojnë për të rreth 200 dollarë.

37-vjeçarja braziliane ka postuar video në TikTok ku ngjit fletushka nëpër lagje, ku i kërkon njerëzve ta ndihmojnë në gjetjen e “djalit” të saj. Ndërkohë, ka postuar dhe një video ku Marcelinho shihet në një cep dhome, duke pretenduar se këtë video ia kanë dërguar rrëmbyesit.

“Kam frikë se do e djegin. Nuk fle dot. Edhe Marcelo nuk vë gjumë në sy gjithë natën sepse është i shqetësuar për djalin e tij”, shtoi gruaja.

A2 CNN Livestream

Parashikimi i motit