Sondazh: A kujdeseni për datat e skadencës së produkteve ushqimore?
  • Gjithmonë 69%
  • Rrallë 19%
  • Asnjëherë 13%

“Hamasi ka rihapur dyert e ferrit”, Ruci: Do të jetë një luftë e egër dhe e gjatë me Izraelin

Nga A2 CNN
9 Tetor 2023, 10:37 | Aktualitet

I ftuar në studio, profesor Hektor Ruci, pedagog i marrëdhënieve ndërkombëtare.

A2 CNN Livestream

Dita jonë